Zpracování plechu 

Střihaní plechu

Stříhání plechů se provádí v délkách do 3 m. a do síly plechu 5 mm.. Nabízíme veškerý sortiment na trhu, např.. pozinkované plechy, lakované plechy, hliníkové plechy, antikorové plechy.

Ohýbaní plechu

Ohýbaní plechu jsme schopni v délkách 3 m. a síly materiálu 3 mm.. Ohýbáme plechy do profilu Z, U apod.

Děrovaní plechu

Pro děrovaní plechu používáme vysekávací stroj a děrujeme plechy na montážní otvory do profilu.  Ustřihneme plech na šířku a vysekáme do plechu montážní otvory. Ohneme plech na ohraňovacím lisu do požadovaného profilu.

O výrobě

CNC technologie zpracovaní plechu

Strojový park firmy je založen na CNC technologii díky čemuž dosahujeme přesnosti finálních výrobků. Kovové profily vyrábíme dle výkresové dokumentace zákazníků. Hraněné profily, vysekávané plechy a veškerou zakázkovou výrobu realizujeme v krátkých dodacích lhůtách, včetně dopravy. Nabízíme dodatečné povrchové úpravy práškové lakování, galvanické a žárové zinkování.
Pro zakázkovou výrobu hraněných profilů používáme pouze certifikované materiály s atestem dle DIN-EN 3.1 a jakosti dle požadavku zákazníka. Plechy nám dodávají servisní centra nebo nakupujeme přímo od výrobců.
Kontaktujte nás

Pro oplechovaní střech

Zakázkové ohýbání plechu pro oplechování střech provádíme na základě přesného požadavku zákazníka.

Průmyslové haly

Zpracování plechu pro stavbu hal a objektů v průmyslových zónách.

Zakázková výroba

Zpracování plechů se provádí také u menších zakázek pro instalatéry nebo zámečníky.

Produkty

Naše výrobky

Lemovací a distanční profily

Vyrábíme veškeré lemovací profily na opláštění hal jako:
atiky, okapnice, parapety, závětrné lišty, fasádní prvky-markýzy, rohové lemování,ostění oken,hřebenové lemování apod. Distanční profily jako Z, L, U profily fasád, opláštění hal a profily sekundárních konstrukcí.

Výztužné a statické profily

Vyrábíme Z vaznice, paždíky, světlíkové pasy, C, Z, U, L, profily primárních i sekundárních konstrukcí, profily FVE konstrukcí, výměny stavebních otvorů, atypické profily svařovaných konstrukcí apod.

Speciální a doplňkové profily

Vyrábíme děrované profily, kryty kabelů, vratové výplně, kotvící a spojovací profily, podložky a veškeré lisované díly, menší svařence, kompletní systém odvodnění v celé škále RAL, žlaby, svody, kolena, háky, fasádní kazety a lamely, profily odhlučňovacích stěn a příček.
Firma PROFILSERVIS CZ s.r.o. využívá ve výrobním procesu především CNC technologie, čímž dosahuje vysoké přesnosti a příznivé ceny finálního výrobku.
Provozovna - PROFILSERVIS CZ s.r.o.
areál Agro Málkov
Málkov 59
43001 Málkov
© 2024 PROFILSERVIS CZ s.r.o.. Všechna práva vyhrazena